Ja SOM.

A ty ?

09. - 10. marca 2019 v Hoteli Holiday Inn v Bratislave

Ako si v živote určiť priority a tešiť sa

z každej minúty svojho života

Keď sa narodíte, ste spokojným dieťaťom. Ako rastiete, vznikajú okolo vás rôzne príbehy a situácie. Prichádzajú prvé slzy, odmietnutia, nedorozumenia, láska aj krutosť, hádky, hnev, ale aj radosť. 

Každé dieťa ma iných rodičov, inú rodinnú situáciu, iné pravidlá, podmienky a prostredie na svoj rast a rozvíjanie sa. Jednoducho tisíce detí a tisíce rôznych príbehov. 

Preto sme každí rozdielni, s inými názormi, danosťami, aj defektmi. Niekto je výnimoční v športe, niekto v umení, matematike, niekto sa stal tvorcom a niekto naopak systematikom. 

Poniektorá skúsenosť, alebo príbeh z vášho detstva, či života, dnes môže byť príčinou toho, čo vás trápi, alebo sužuje a ani si to nemusíte pamätať, alebo o tom vedieť. 

Ako je to možné? 

Čokoľvek sa okolo vás dnes deje, sa deje preto, lebo vaše okolie od narodenia, až do dnešného dňa, vám sprostredkovalo svoje skúsenosti, presvedčenia, výchovu, názory, systém a pravidlá tak, ako v danom momente najlepšie vedelo. I keď to možno s odstupom času, nebolo pre vás to najlepšie. Dnes vás to však formuje. 

KONIEC trápenia.

Prichádzajú 2 DNI, ktoré zmenia váš život od základov!

Minulosť sa nedá vymazať, ale dá sa zneutralizovať,

práve pomocou transformačnej meditácie.

Chcete si ju vyskúšať aj vy?

TOTO hovoria, účastníci seminára

 

Na seminári, bolo úžasne. Cítila som sa veľmi príjemne. Po užitočných radách a zaujímavých myšlienkach som nazbierala opäť nové sily a energiu robiť ešte niečo viac. Zároveň som získala aj nových priateľov. Od účasti na seminári sa zmenilo veľa vecí. Potvrdilo sa mi, že nikdy nie je neskoro začať s niečím novým a tiež, že strach neexistuje. Vytvárame si ho my. Ďalej sa mi potvrdilo, že viem, čo chcem niekedy v živote robiť, chcem ľudí motivovať, nakopnúť k lepšiemu a pozitívnejšiemu konaniu. Prvou mojou väčšou zmenou v živote bolo, keď som schudla 30kg. Ďalšími zmenami bolo tetovanie a trénerský kurz skupinového cvičenia. Myslím, že som sa konečne našla. Mám väčšiu silu bojovať s hocičím, lebo viem, že ťažšie veci sa nezískajú ľahkým spôsobom.

Silvia Chamrazová

V minulosti som sa vôbec nezaoberala niečím takýmto. Bála som sa toho, že budem musieť na seminári otvorene rozprávať o svojich pocitoch a emóciách pred všetkými. Od seminára sa veľa vecí zmenilo. Snažím sa každý večer pred spaním meditovať a prihlásila som sa na kurz Som trénera.

Mária Pacanová

Ďakujem pekne, bolo to úžasné, veľa vecí som si dokázala uvedomiť, inak ako predtým. Fantastické! V minulosti som odpovede na moje otázky hľadala v knihách. Bola som zvedavá, čo mi seminár prinesie. Pocítila som zmenu na fyzickej aj mentálnej úrovni. Odvtedy si robím denne meditácie. Stagnovala som a zrazu sa začalo veľa vecí okolo mňa hýbať. Videla som sa počas meditácie a bolo to veľmi silné.

Miroslava Záhradníková

Predtým som si len tak nejak žil svoj život, ale po seminári som sa začal rozhodovať rýchlejšie a lepšie. Zmenilo sa moje myslenie a strašne veľa vecí robím inak, lepšie ako pred seminárom. Chcem sa poďakovať za tento seminár, lebo keď SOM z neho odchádzal, tak SOM bol z toho taký natešený, že ani neviem či som sa poďakoval.

Jozef Hanuščák

Soni ďakujem, bolo to skvelé, transformačné, emotívne a zaujímavé v jednom. Po seminári som dala 12 km behu, ako zamyslenie a ako bodku za krásne prežitým dňom. Ďakujem.

Renáta Šlapanská

V minulosti som hľadala odpovede na moje otázky na Internete. Od seminára som pobadala nejaké zmeny, som vyrovnanejšia, dokonca som sa objednala na vyšetrenie, ktoré by som nikdy v minulosti dobrovoľne nepodstúpila a teraz sa na to aj teším. Maľujem obrazy a som vo výtvarnej skupine na Facebooku, kde sú aj naozaj skvelí umelci. Pridala som obraz čakier a mala som pre mňa rekordný počet lajkov, no určite bolo tých zmien viac, ďakujem za seminár a pokračujte vtom naďalej, robíte to dobre.

Ella Slivovská

Ďakujem Sonička, emócie a meditácia, boli veľmi silné, ďakujem za krásne objatie.

Adriana Šipošová

Ako sa dnes máte, cítite alebo nad čím najčastejšie premýšľate, je výsledkom toho, ako narábate so svojimi štyrmi svetmi

 • 1. Mentálny svet
  Veľmi silno súvisí s tým, čo si myslíte o sebe a svete a hlavne, ako používate svoju myseľ teraz, nie včera, ale teraz. Ide v ňom taktiež o presvedčenia, ktoré ste si nadobudli a aktuálne v nich žijete. Avšak ešte jeden skrytý bonus o ktorom vám asi zatiaľ nik nepovedal. V mentálnom svete sa uchováva a odzrkadľuje vaša rodová línia. Nehovorím len o generáciách vás a vašich rodičov. Rodová línia je dedičná, týka sa predkov a zdedených dlhov.
 • 2. Emočný svet
  Odzrkadľuje váš súčasný život a traumy, ktoré ste si prežili alebo prežívate, ale aj rodinný systém, ktorý u vás funguje a kolektívne myslenie, čiže krajinu v ktorej žijete. Emočný svet tvoria všetky vaše pocity a emócie, ktoré ste si prežili a prežívate: smiech, plač, hnev, radosť, strach, pocit hanby, smútok, žiaľ, frustrácia, závisť, nenávisť...
 • 3. Fyzický svet
  Keď hovorím o fyzickom svete, mám na mysli vaše telo, ktoré sa skladá z vody, buniek, atómov, svalov, kostí, kĺbov, orgánov a je závislé na tom, ako sa k nemu správate a akou formou sa mu venujete prostredníctvom: pohybu (cvičenie), jedla, vody, spánku či doplnkov výživy. Choroby taktiež spadajú do tohto sveta, pretože je to výsledok fyzického, mentálneho, emočného a duchovného nastavenia.
 • 4. Duchovný svet
  Tu budem obzvlášť opatrná a vysvetlím vám rozlišnosť medzi slovom duchovný a náboženský. Keď hovorím o duchu človeka, mám na mysli vašu silu, intuíciu a vieru, ktorá vás núti prekonávať vašu duševnú, emočnú a mentálnu obmedzenosť. Nemám na mysli určitý druh náboženstva. Duchovný svet sa dá len cítiť, uvedomovať si ho, bádať a spoznávať ho prostredníctvom samého seba.

Ak sa chcete stať lepším človekom, je dôležité vedieť pracovať s každým vaším svetom správne.

 

Samozrejme, že cesta nie je na začiatku jednoduchá a vedieť správne plávať vo všetkých štyroch svetoch, si bude vyžadovať určitú disciplínu. Prežívať však život v týchto štyroch svetoch je vzácny dar.

 

Možno bude potrebné jeden z nich rozhýbať, alebo práve naopak, ukludniť. 

Čo sa na seminári bude diať?  

 • Podrobne si rozoberieme, každý zo štyroch svetov a zistíte, ako sa prejavuje stagnácia, ktoréhokoľvek z nich.
 • Zistíte, ktorý zo štyroch svetov je u vás najdominantnejší a naopak, ktorý je najmenej dominantný.
 • Dozviete sa, ako okolie v ktorom ste vyrastali, zásadne ovplyvnilo vaše životy, na týchto štyroch úrovniach.
 • Zistíte, kde vznikol ten prvý moment, kedy sa daný svet začal rozvíjať nesprávnym smerom.
 • Nahliadneme do detstva, pretože tam ste si vytvorili, svoje prvé pocity a myšlienky, ktoré formujú vašu budúcnosť.
 • Zažijete si na vlastnej koži, dve veľmi silné, transformačné meditácie. 
 • Nastavíme 4 svety tak, aby sa začali správne rozvíjať a aby ste boli v živote šťastní.
 • Naučíte sa, ako môžete sami meditovať a osvojíte si krátke cvičenia, ktoré budete môcť kedykoľvek aplikovať. 

Pýtate sa, či je to naozaj pre Vás? 

Je to aj pre vás, predovšetkým ak: 

 • Si neviete nájsť svojho životného partnera.
 • Si začínate uvedomovať, že vám zostáva málo času na seba.
 • Sa práve trápite s rodinnou krízou.
 • Máte myseľ preplnenú prácou, výkonom a časovou tiesňou.
 • Ste zrovna ukončili dlhoročný vzťah.
 • Sa neviete koncentrovať a cítite sa frustrovaní.
 • Vás rodina alebo priatelia nechápu.
 • Vás trápi finančná situácia.
 • Sa práve cítite nanič a hľadáte zmysel života.
 • Vám už začína liezť táto doba na nervy.
 • Potrebujete zmenu, ale neviete ako a kde začať.
 • Nie ste spokojní so svojím telom.
 • Sa cítite prázdni a neschopní.
 • Vás trápi téma detí.

Témy sú rôzne, avšak otázka znie, či ste si uvedomili, prečo sa vo vašom živote, práve tieto príbehy odohrávajú, prečo sa opakujú, alebo dokonca, čo sa vďaka ním máte naučiť

Ste pripravení, nahliadnúť

za oponu svojho života a nazrieť do seba?

Tento seminár bude začiatok vašich nových zmien a novej cesty života. 

Začnite žiť tak, aby ste si jedného dňa mohli povedať:

"Toto SOM naozaj ja"

Seminárom Vás bude sprevádzať

SOŇA SEDLÁČKOVÁ

Soňa Sedláčková je autorkou filozofie SOM. Je zakladateľkou a majiteľkou spoločnosti SOM s.r.o., ktorá je zameraná na zdravý životný štýl a rozvoj jedincov. Je autorkou úspešného cvičebného systému SOM tréning, ktorý je výsledkom 30 ročného aktívneho a vytrvalého športovania, vzdelávania sa a osobného rozvoja.

Počas svojej kariéry sa venovala viac, ako trom tisíckam ľudí, ktorí mali problémy rôzneho druhu. Soňa dnes pomáha ľuďom dosiahnúť ich vnútorné poznanie o sebe, ich tele a nájsť rovnováhu rýchlejšie a ľahšie, ako si dokážu predstaviť.

Soňa už 30 rokov študuje, skúma a pôsobí v oblasti športu, pohybu, ekonomiky, psychológie a vizionárskeho sveta. Aj vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam sa stala mentorkou v súťaži Najväčší víťaz a pomohla ľuďom s nadváhou od základov zmeniť ich život a myslenie.

Soňa sa vďaka šíreniu, zdravého životného štýlu, stala ambasádorkou pre výživové doplnky značky Walmark a takisto je jednou z tvárí pre ionizovanú vodu Royal Water. Vďaka svojej záľube v investovaní a láske ku krásnym šperkom je aj ambasádorkou Diamantovej istoty.

Zistiť o Soni viac

Učitelia, od ktorých sa Soňa stále učí.

Dr. Nicholas C. Demetry MD

Je holistickým psychiatrom. Lekárske vzdelanie získal na Emory University School of Medicine. Po tom, čo získal svoj diplom z medicíny, pokračoval v štúdiách na Havajskej univerzite so špecializáciou v odbore všeobecná psychiatria a transkulturálne štúdie. Je riaditeľom Inštitútu pre duševné zdravie – neziskovej organizácie, ktorá propaguje mier prostredníctvom duchovného zdravia a vzdelávania, a je aj zakladateľom Americkej rady holistickej medicíny. Dr. Demetry sa momentálne venuje súkromnej praxi v Atlante. Tvrdí, že príčinou ľudského utrpenia je honba za radosťami z vonku a nedostatok pohľadu do vnútra. Viera má podľa neho nesmierne liečivú silu a verí v to, že každý sa môže vyliečiť sám, ak sa otvorí láske. Iba vnútorným prebudením sa môže láska realizovať, nedá sa kúpiť, chytiť a ani naučiť.

Maria Costas Demetry

Duchovná učiteľka, poradkyňa, liečiteľka a šamanka. Na Cypre absolvovala štúdium a meditácie Dr. Stylianos Atteshlis, viac známeho pod menom „Daskalos“ či „Strovoloský mág“. Mária vám umožní, prostredníctvom svojej práce, uzdraviť sa aj tým, že vám pomôže porozumieť vašim osobným životným traumám, skrz ktoré ste si zablokovali energie vo svojom mentálnom, emocionálnom a fyzickom tele, čím ste stratili spojenie so svojím skutočným JA. Mária hovorí a učí o tom, že ak sa vydáme na cestu objavovania našej duše, tak naša duša – naše skutočné JA - nám pomôže rozvinúť a objaviť v sebe všetky naše talenty a schopnosti, a tiež nám pomôže plne si zhmotniť podporu pre naše životné poslanie tu na Zemi. So svojím manželom MUDr. Nicholasom Demetrym praktizuje individuálne liečenia, prednášky a semináre.

A prídu aj špeciálni hostia

zo show Najväčší víťaz.

 

Typy vstupeniek

Silver
167 €
67 €
2 dňový transformačný seminár
Sprievodný PDF manuál
Meditácie a utíšenie mysle
Sedenie v zadných radách
Fotografie so Soňou a hosťami

Soňa Sedláčková a osobnosti, ktoré poznáte

100 % garancia vrátenia peňazí

V prípade, že seminár "SOM pripravený" absolvujete a na mieste po skončení seminára mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istá tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj seminár úplnú záruku vrátenia peňazí.

Ak ste rozhodnutí zmeniť váš život, nájsť v sebe obrovskú silu, ktorá vám pomôže prekonať všetky prekážky, prihláste sa na seminár "SOM pripravený". Už teraz sa na vás teším 9. 3. - 10. 3. 2019, kde spoločne zmeníme váš pohľad na život. 

Máte moje slovo.

Zažijete niečo, čo ste ešte nezažili. Bude to deň plný emócií, radosti a hľadania potenciálu, o ktorom ste ani netušili, že vo vás drieme. 

Teším sa na vás.

S láskou

Časté otázky

 • ?
  Kde sa seminár uskutoční?
  Seminár prebehne v Hoteli Holiday Inn v Bratislave v dátumoch 09. - 10. 03. 2019 (sobota a nedeľa).
 • ?
  Kde sa môžem ubytovať?
  Účastníci seminára majú zvýhodnenú cenu ubytovania v hoteli Holiday Inn Bratislava. Podrobnosti, ako si uplatniť zľavu na ubytovanie sa dozviete v organizačných pokynoch.
 • ?
  Potrebujem si zabezpečiť dopravu. O akých časoch potrebujem vedieť?
  Registrácia na seminár začína v sobotu, predbežne o 8:00 a potrvá do 8:30. Štart programu je naplánovaný o 09:30. Presné časy budú upresnené v organizačných pokynoch. Seminár predbežne končí v nedeľu, približne o 19:00. Seminár bude skutočne transformačný. Pripravte sa na to.
 • ?
  Kto všetko sa môže zúčastniť?
  Nezáleží na pohlaví, je jedno či ste žena alebo muž, pokiaľ máte viac, ako 18 rokov a chcete poriadnu zmenu, vo svojom živote, tento seminár JE pre VÁS.
 • ?
  Môžem si so sebou niekoho vziať?
  Z dôvodu obmedzenej kapacity je potrebné, aby si každý účastník zabezpečil a uhradil svoju vlastnú vstupenku.
 • ?
  Môžem požiadať o vrátenie peňazí?
  Ako klient máte nárok na uplatnenie garancie do 14 dní od zakúpenia vstupenky. Zároveň máte nárok uplatniť garanciu vrátenia peňazí ihneď po skončení seminára, ak budete mať pocit, že Vám seminár nič nedal.
 • ?
  Nemôžem sa zúčastniť, čo sa stane so vstupenkou?
  Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2019. Je zakázané predávať vstupenky prostredníctvom sociálnych sietí a taktiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku tímom SOM s.r.o. Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.
 • ?
  Môžem využiť iný termín semináru?
  Vstupenka nie je prenosná na iný seminár. Túto možnosť umožňujeme iba vo výnimočných prípadoch a to majiteľom vstupenky Diamond a Platinum.
 • ?
  Musím sa zapojiť do všetkých cvičení a meditácií?
  Nie, všetky cvičenia a meditácie sú dobrovoľné.
 • ?
  Kde budem sedieť?
  Sedenie je rozdelené do troch sekcií podľa typu vstupenky.
 • ?
  Čo si mám obliecť?
  Dresscode znie "hlavne pohodlne".